Keratin Saç Kaynağı

Keratin Saç Kaynak;

Saç kaynak sistemlerinin ince telli ve zayıf saçlar için en kalıcı ve sağlam sistemi diyebiliriz.  Avrupa ülkelerinde yaşayan sarışın ince telli saçlara sahip kuzey ırkına mensup kişiler İsviçre, Norveç, İngiltere, Holanda, Belçika, Almanya, Ukrayna gibi ülkelerde genelde keratin saç kaynak tercih etmektedir.  Keratin Kaynak ince telli saçlarda takıldıktan sonra düşmesi imkansız ve kullanımı çok rahat bir sistemdir. Keratin kaynağı saçları dalgalı ve kalın telli kişilerde pek tavsiye etmiyoruz. Zaten kabarık olan saç yapısını daha kabarık ve dolgun gösteceği için saçta doğal olmayan bir görüntü oluşturmaktadır.

Keratin Kaynak çok ince tutamlarla çok kaliteli ve özenli saç kaynak işçiliği isteyen çok özel bir saç uzatma sistemidir. Sach Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık Tarafından uygulanan Keratin Saç Kaynakları kalıcı ve estetik olur.

Keratin Kaynak Hangi Tip Saçlara Uygundur?

İnce telli zayıf saçlarda Keratin Kaynak uygulaması uygundur.

Keratin Kaynak Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? Keratin Kaynak Saç uçlarının keratin maddesi ile U , V, Flat

diye tabir ettiğimiz şekillerde kaplanarak hazırlanır. Hazırlanan Keratin uçları saç tutamları ile birleştirilerek Keratin Saç Kaynak Makinesi yardımı ile eritilerek saça tutturulur. Bu işlemi uygularken “Hair Extension Shields” dediğimiz Keratin Kaynak Yaparken diğer saçlara keratin maddesinin bulaşmasını önlemek ve saç diplerinde temiz bir görüntü elde etmek için Şeffaf Saç Koruyucu kullanmalısınız.

Bir yanıt yazın