Çıt Çıt Saç

Çıt Çıt Saç Modelleri birbirinden farklı modellerde olabildiği gibi sade ve gramajı saç uzunluğuna göre Ucuz Çıt Çıt Fiyatları piyasada mevcuttur.

SACH Çıt Çıt Saç
SACH Çıt Çıt Saç

Gerçek İnsan Saçı Kaliteli Çıt Çıt ve Saç Kaynak Çeşitleri Boncuk kaynak, Keratin Kaynak, Halka Saç Kaynağı, Takma Kahkül, YarımAy Postiş ne olursa olsun belli kalite standartlarına sahip olması gerekmektedir. Arşatırdığınız Çıt Çıt Saçların standart olarak olması gereken değer özellikleri şöyle olmalı.

  • Çıt Çıt Saç ortalama bir kişi için 150Gr Olmalı saç yoğunluğu fazla yada daha az olan kişilerde gramaj 200gr a kadar çıkabilir.
  • Uzunluğu elbette kişisel zevklere göre çok uzun yada kısa olabilir fakat çıt çıt fiyarlarını araştırırken baz almanız gereken uzunluk 65Cm dir.
  • Çıt Çıt Saçlar ideal olarak sekiz parçadır. Sekiz parça çıt çıt saç insan başında örnek modelde gösterildiği gibidir. Bu uygulamayı siz daha sık aralıklarla  takarak daha fazla yada saha seyrek aralıklarla takarak daha az çıt çıt takabilirisiniz. Çıt Çıt Saç Nasıl Takılır 1. Parçayı en alta. 2. ve daha uzun parçayı bir üst sıraya. 3 ve 4. parçayı yanyana 3 sıraya . 5 ve 6. parçayı üst üste 7 ve 8. parçayı yanlara takarak çıt çıt takma işlemini tamamlanır.

ÇıtÇıt Siparişi için SACH marka ÇıtÇıt Üreticisinin Garantili 100% Doğal Saçalarını Güvenle kullanabilirisniz.

Çıt ÇıtSaç takımları hayatımıza giren en pratik ve kullanışlı saç kaynak sistemlerine alternatif saç uzatma ve yoğunlaştırma sistemidir, Çıt Çıt Saç Modelleri farklı boy,renk ve şekilde olabilir.

Sach Çıt Çıt Saç Modelleri
Sach Çıt Çıt Saç Modelleri

Çıt Çıt Saçlar imalat aşamasında YarımAy Çıt Çıt yada genel olarak bilindik şekliyle 1 cm lik ekstrafor şeritler üzerine dikilen Tress‘lenmiş saçların 3 yada

4 sıra halinde özel dikiş makineleri ile dikilmesi ile yapılmaktadır. Ekstrafor şeritlerin üzerine dikilmiş olan tress’li saçlar 7.cm 10cm ve 14cm lik bu ölçüler standart olmayıp kişiye özel hazırlanabilmektedir. En uzun çıt çıt saç parçasının üzerine 3 adet çıt çıt adı verilen clips’ler dikilmektedir.  Çıt Çıt Saç Takımlarının rengine göre Clips renkleri de değişmektedir.