Postiş Saç

Postiş pratik saç modelleri yaratabileceğiniz kullanışlı ek saç olarak kullanacağız bir takma saç aksesuarıdır. Postiş genelde tress lenmiş saçın özel bir peruk filesi üzerine dikilerek elde edilmesi ile oluşur. Bu filenin üzerine dikilecek olan saç lastiği ve ya toka tarak ve klips ler ile saçlarınıza rahatlıkla takabilirisiniz.

Postiş saçlar genelde atkuyruğu ile tabir edilen tepede ya da ensede toplamaya uygun yada topuz taramalarında ek saç olarak kullanılan takma saç tır.  Postiş satın alırken kullanım alanınızı iyice belirleyin postiş saçları çıt çıt saçlar gibi serbest geniş bir formda kullanamazsınız sadece atkuyruğu ve topuz taratırken ilave saç olarak kullanabilirsiniz.

Genelde son kullanıcı kadınlar postiş ile çıt çıt saç arasındaki farkı göz ardı ederek, satın alırken postiş istiyorum demektedirler. Oysaki genelde istedikleri çıt çıt saç olamaktadır.  Postiş gerçek insan saçından üretilmiş saçların geneline verilen isimdir. Postiş hepsi bir araya toplanmış takma saç çeşididir. Postiş saçlar çıt çıt saç gibi yaygan bir şekilde durmaz ve saçınızın aralarına postişi eşit miktarda dağıtarak kullanamazsınız.

Postiş ile Çıt Çıt Saçlar arasındaki farkı aşşaıdaki fotoğraflardan açıkca görebilirsiniz.

Postiş hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz Resmi web sitemizden ulaşabilirsiniz. www.sach.com.tr

Çıt Çıt Saç
Çıt Çıt Saç
Postiş
Postiş