Ham Saç

Ham saç alımı gerçek insanlardan gerek bağış gerek ücreti karşılığında saçlar kesilerek alınır bu saça ham saç denir. Ham saç doğal 100% gerçek insan saçıdır. Çağımızda ham saç işi ve ticareti uzak doğuda ve orta Asya ülkelerinde çok ciddi bir iş sektörüdür. Dünya ham saç ticaretinin merkezi Çin dedir. Çinli iş adamları ve Hintli ham saç tacirlerinin tekelindedir.
Ham saç dünyanın her yerinden ham saç işleme merkezlerine toplanarak 7 farklı uygulamadan geçmektedir bu ilk 3 uygulama yıkama ve dezenfektan tarama ve saçları dokuları yani dalgası, kıvırcıklığı ve düzlüğüne uzunluğun ve rengine göre farklı kalitelerde sınıflandırmaktadır.

Doğal boyasız Ham Saç özellikleri ve birinci sınıf ham saçın özelliği “AAA GRADE VIRGIN HUMAN HAIR “  Olarak adlandır adlandırmaktadır. Türkiye’de Ham Saç Merkezi Sach ® Saç Uzatma Sistemleridir Sach ® Saç Kaynak Merkezi olarak ham saçlardan imal edilen sattığımız ve kullanmış olduğumuz takma saç ürünleri Postiş, Peruk, Çıt Çıt Saç, ve Saç Kaynakları birinci kalite işlem görmemiş ham saçlar ile kendi atölyelerimizde imal edilmektedir.

Ham Saç İle Neler Yapılmaktadır?
Ham saç ile imal edilen ürünler Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde kadın ve erkeklerin kullanmış olduğu peruk, postiş, saç kaynak ve her türlü saç ürünlerinin imalatında kullanılmaktadır.

Sach ® Saç Uzatma Sistemleri Resmi Web Sitesinden Her Türlü Ham Saç Tedariki Yapabilirsiniz.

Ham Saç Satış Merkezi

www.sach.com.tr