Çıt Çıt Fiyatları 8 Parça Doğal
Çıt Çıt Saç Sipariş: 444 3 671

Ucuz Çıt Çıt Saç Alırken Dikkat edin

Çıt Çıt Saç

Çıt Çıt Saç

Son zamanlarda piyasada ucuz çıt çıt saç ve ucuz postiş ilanları sıkça görülmektedir.  Bir ingiliz ata sözü vardır “ucuz mal alacak kadar zengin değilim” bu atasözünün ucuz çıt çıt postiş ile ne alakası var diye bilirsiniz.

Kısaca söyle açıklayabiliriz satın alacağınız ucuz çıt çıt postiş saçlar çok kısa zamanda kullanılmayacak hale gelmektedir ve yeniden çıt çıt satın almanız gerekebilir.

Satın alacağınız ucuz çıt çıt saçlar remy olmayan saçlardan imal edilmektedir.

Remy Saç Nedir?

Remy saç boy ve uçları aynı yönde tasnif edilmiş saçlara denir. Ham saç bağışlayıcısından kesildikten sonra bir bağ halinde bağlanır ve saçın dipleri ile uçları birbirine karıştırılmadan istiflenir.  Bu saçlar 1. kalite çıt çıt postiş saç oluşturulmak üzere işleme alınır. Bu işlemin ilk aşaması saçları frelerinden ayırmak için taranır ve tarak arasında kalan kısa saçlar çöpe atılır.

Bu saf ham çıt çıt postiş saç oluşturmak için hazırlanan saça Remy Saç denir.

Bu 1. kalite saçların içinden ayrılan saçların gerisinde kalan  çöp saçlardan ise ucuz çıt çıt üretilerek çok düşük fiyatlara satılmaktadır. Bu saçlar çok çabuk dolaşmaya ve karışmaya müsait bir yapıya sahiptir.

Biz Sach Saç Kaynak Merkezi olarak sizlere sadece 1. sınıf Remy saç kullanarak imal edilmiş Garantili Çıt Çıt ve Postiş ürünleri sunmaktayız.

Bir cevap yazın