Çıt Çıt Fiyatları 8 Parça Doğal
Çıt Çıt Saç Sipariş: 444 3 671

Çıt Çıt Saç Hakkında

Çıt Çıt Saç Hakkında

bulk hair colors%100 Doğal insan saçından yapılmış, çıt çıt saçı sentetik mi yoksa %100 İnsan saçı mı nasıl ayırt edebiliriz?

İlk olarak saçlar hakkında bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Türkiye piyasasında birden fazla ırka ait saç ve birden fazla saç satan firma bulunmaktadır. Aynı zamanda bu şirketlerde sentetiklerden oluşan saçları da maalesef gerçek saç olarak piyasaya sunmaktadır. Size hepsini tek tek açıklamaya çalışacağım.

Kaliteli saç neye göre değişir?

SACH Merkezimizde kullanılan ürünlerimiz %100 Türkmenistan ve Özbekistan saçlarındandır. Bunun nedeni ise Türk ırkına en yakın saç tipi Mikrodur. Aynı zamanda Mikro ise Orta Asya’da bulunmaktadır.

Başka bir saç tipi olan Hindistan’daki saçları tercih etmemekteyiz.

Çünkü; Hindistan’daki saç tipleri Türk Irkına göre saç teli daha kalın ve renkleri fazla koyudur. Bundan dolayı Hindistan’daki saçların fazla koyu ve gerçek saç olmasına rağmen platine kadar açılamamaktadır. Satın aldığınız bu tür saçlarda ilerde boyatmak istediğinizde problem yaşarsınız.

Aynı zamanda bu tür saçlar satın aldıktan sonra koku yapacağını şimdiden söylemek isterim.%100 doğal insan saçı

İstediğiniz kadar yıkayın bu tür saçların kokusu geçmez.

Rus saçları ise, dünya da bulup bulabileceğiniz en pahalı saçlardır nedeni ise Rusların doğal saç renkleri çok açıktır, aynı zamanda saç telleri ince olduğundan eğer Avrupai bir saç yapınız yok ise bu tarz saçlar size uygun olmayabilir. Türkiye’de kullanabilecek kişiler ise daha çok sarışın mavi gözlü kadınlardır.

Saç türleri bunlardır, Türkiye’de birinci kalite saç sınıfı olarak Türkmenistan Özbekistan (Orta Asya) ikinci kalite ise Hindistan saçıdır. Çıt çıt saçların ucuza satılmasının bir diğer sebebi ise; saçların içine ekstradan sentetik karıştırılmasıdır.

Peki saçların sentetik mi yoksa %100 Doğal İnsan saçı mı nasıl anlayabilirsiniz?

Saça maşa yaptığınızda maşa tutmuyorsa veya saçı ışığa tutarsanız aşırı bir parlama görürseniz bu sentetik bir saçtır.

Dip not olarak eklememiz gereken bir şey daha var, gerçek saçı maşada fazla tutuğunuz zaman yanarlar buna da dikkat etmelisiniz.

Dediğimiz gibi ve bizimde görmüş olduğumuz 90 TL çıt çıt saç sloganıyla piyasaya sunulan saçlar ne kadar kaliteli olabilir? Mesela sizin uzun belinizin altına kadar inen bir saçınız var, siz bu saçınızı 80-90 TL’ye satar mısınız? Bizim satın aldığımız gerçek saç sahipleri de bize kayda değer bu saçları satıyorlar. Biz ise bu saçları kesip sizlere ulaştırıyoruz.

Bu saçları Türkmenistan ve Özbekistan’daki köylerinde bulunan kızlardan toplamaktayız. Bu yüzden bu saçların toplanması, temizlenmesi ve ayrıştırılması çok meşakkatli bir işlemdir.

Sach A.Ş. olarak ham saç, perakende ve toptan satışlarımız bulunmaktadır.

Kaliteli bir saç almak istiyorsanız bize ulaşmak için;

Çağrı merkezimizi arayabilirsiniz: 444 3 671 & Whatsapp : 0532 592 8842

çıt çıt saç renkleri

çıt çıt saç fiyatları

Bir cevap yazın